Jak se stát lyžařem?

Mgr. Renata Krečmerová

Žádný problém, pokud jste žákem Základní školy Cihelní! Stačí neváhat a jet s námi na lyžařský kurz, který je už neodmyslitelnou součástí sportovní průpravy na naší škole. Letos se takových sportovců, toužících po dobrodružství na sněhu, sešlo hned 39!

Žáci 4., 5. a 7. ročníků se vydali opět do Staré Vsi u Rýmařova, kde se jim věnují jak naši zkušení učitelé, tak paní instruktorka Gabriela Kappelová ze Ski school Krteček. Pod jejich vedením si žáci osvojují základní techniky lyžování, ti zkušenější se v technice zdokonalují. Ale hlavně si všichni společně užívají aktivně strávený společný čas.

Prostřednictvím našeho lyžařského deníčku bychom chtěli trošku té veselé zimní atmosféry přenést i k vám ? Nahlédněte do fotogalerie a potěšte se prvními spanilými jízdami našich šikovných lyžařů.

Krátké video k nahlédnutí zde: